Stādaudzētava Liepas

headerphoto

Par mums

ZS "Liepas" dibināja Zaiga Apse 1993. gadā uz entuziasma pamata ar mērķi izveidot augļkopības stādaudzētavu. Strauja stādaudzētava attīstība sākās 2000. gadā, ieviešot augļkoku konteinerstādu audzēšanu, augļkoku ziemas potēšanu. Pašlaik stādaudzētava ir plaukstošs ģimenes uzņēmums, kas ar savu produkciju pazīstams visā Latvijas teritorijā.

ZS "Liepas" stādaudzētava ir "Latvijas Augļkopības asociācijas" biedrs, "Stādu audzētāju biedrības" biedrs un valdes loceklis, reģistrēta Valsts augu aizsardzības dienestā.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Liepas stādaudzētava ieguva balvu

"GADA UZŅĒMĒJS ZEMGALĒ 2017"

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) un tā struktūrvienība «Uzņēmējdarbības centrs» piektdien, 1. decembrī, Rundāles pilī jau otro reizi godināja uzņēmējus Zemgalē. Dobeles novada pašvaldība balvas «Gada uzņēmējs Zemgalē 2017» saņemšanai izvirzīja Apses zemnieku saimniecības “Liepas” īpašnieci un vadītāju Zaigu Apsi.

Liepas

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sveicināti!

Stādaudzētava, stādu audzētava, kokaudzētava, vieta, kur aug stādi. Vieta, kur mazmazītiņš stādiņš tiek iestādīts zemē, lai pēc gadiem no tā izaudzis koks dotu ražu un priecētu Tevi.
Cik dažādi ir stādi

  • te mazais ogu krūmiņš,
  • te sauli mīlošais persiks
  • te dārza klasika ābele,
  • te savu vērtību zinošais un pievelkošais saldais ķirsis.

Cik dažādi esam mēs un mūsu sapņi

  • par pirmo iestādīto ābelīti savā dārzā,
  • par lielu, prasmīgi koptu komercdārzu, kas dara lepnu tā kopēju,
  • par ziedošu rožu krūmu, ko dāvinām mīļam cilvēkam,
  • par pelnītu atpūtas mirkli zem ziedošiem augļu kokiem,
    par garšas baudījumu noplūcot saldo ķiršu ogu no paša stādīta koka.

Lai kādi būtu sapņi un stādi, visiem tiem ir līdzība. Tie jāiestāda auglīgā augsnē, par tiem jārūpējas, jālolo, jāieliek darbs un laiks un, tad tie dod augļus un priecē.
Ieejot z./s. „Liepas” stādaudzētavas darba 20. gadā novēlu visiem iestādīt savu sapni, izlolot to un gūt patiesu gandarījumu par ieguldīto darbu, jo


Iestādīti sapņi ražo!


patiesā cieņā stādaudzētavas „Liepas” vadītāja:
Zaiga Apse